ZALOGUJ


Rezerwacja hoteli on line, Rezerwacja hoteli, Hotele w Polsce, Sieć hoteli

Hotel AmberPOWRÓT

Naszym Gościom proponujemy wygodne i przestronne pokoje z luksusową łazienką, wyposażone w TV LCD z dużą ilością kanałów, telefon, Internet bezprzewodowy lub kablowy, lodówkę oraz sejf. Przed hotelem znajduje się duży, bezpłatny parking dla samochodów osobowych i autokarów. W 2013 roku otworzyliśmy strefę relasku SPA, w której skorzystac można z sauny fińskiej, kabiny infrared oraz jacuzzi, wszystko skomponowane w klimacie leśnym służącym relaksowi przy nastrojowej muzyce. 

Dla osób podróżujących w celach służbowych przygotowaliśmy wyposażoną w najnowszej klasy sprzęt audio-video salę konferencyjną oraz bankietową gotową pomieścić nawet 200 osób. Nasza restauracja serwuje wyśmienite śniadania i smakowite potrawy różnych kuchni świata.

Zeskanuj kod i zapisz
go w telefonie.

Wykwintne smaki kuchni polskiej i europejskiej, serwowane przez doświadczony i wyspecjalizowany personel to nasza specjalność. Nowoczesne zaplecze gastronomiczne decyduje o tym, że nasza restauracja od lat cieszy się doskonałą opinią wśród organizatorów wesel, bankietów i przyjęć okolicznościowych. Organizujemy śluby, komunie, stypy, urodziny oraz inne rocznice. Jesteśmy przygotowani aby jednorazowo obsłużyć nawet 120 osób. 

Nasze sale bankietowe i weselne zostały zaplanowane w taki sposób, by możliwa była organizacja dwóch niezależnych imprez. Sala bankietowa mniejsza mieści się na parterze i przystosowana jest do obsługi 90 osób, z czego optymalna ilość to 80 osób. Nasi Goście skorzystać mogą z dużego parkietu do tańca, baru i letniego ogródka. Sala dolna przeznaczona jest do organizacji większych imprez. W układzie weselnym może pomieścić 120 Gości. 

Gdańsk jest miastem, gdzie codziennie odbywają się liczne konferencje, kongresy i spotkania biznesowe. W tym celu nasz hotel przygotował dla Państwa ofertę sal konferencyjnych, mogących pomieścić nawet do 200 osób. Są one rozmieszczone na trzech piętrach w taki sposób, by w żaden sposób nie naruszały prywatności Uczestników poszczególnych spotkań. Wszystkie sale konferencyjne wyposażone zostały w sprzęt audiowizualny najwyższej jakości. Duża sala zaprojektowana jest w taki sposób, by mogło się w niej zebrać do 200 osób.

Biorąc pod uwagę fakt, iż nie zawsze istnieje konieczność tak dużej ilości powierzchni, salę można podzielić za pomocą ścianek mobilnych na trzy mniejsze o powierzchniach 70m2, 80 m2 i 80m2. W takim układzie kolejno każda z nich może pomieścić 50, 60 i 70 osób. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy również salę restauracyjną, w której możliwa jest organizacja spotkań dla 120 osób oraz dwie mniejsze obok restauracji i na II piętrze również wyposażone w sprzęt audio video.

  • Sport i rekreacja

  • MOSIR 6 min 24 min
  • Zakupy

  • Galeria handlowa Madison 7 min 30 min
  • Galeria Bałtycka 11 min 50 min