ZALOGUJ


Rezerwacja hoteli on line, Rezerwacja hoteli, Hotele w Polsce, Sieć hoteli

Hotel MieszkoPOWRÓT

Hotel Mieszko usytuowany jest w odległości 10-minutowego spaceru od centrum handlowego Askana. Oferuje on przestronne pokoje z bezpłatnym, bezprzewodowym dostępem do Internetu i telewizorem. Podczas pobytu w hotelu Goście mogą spędzić miło czas w kasynie lub klubie nocnym. Do Państwa dyspozycji oddajemy 235 miejsc noclegowych.

Na terenie całego hotelu funkcjonuje bezpłatny, bezprzewodowy internet. Hotel znajduje się w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, 800 m od Centrum Sportowo Rekreacyjnego "Słowianka"


Zeskanuj kod i zapisz
go w telefonie.

Posiadamy elegancki, nowoczesny kompleks gastronomiczny. Specjalizujemy się w potrawach kuchni polskiej i staropolskiej. Nasze usługi świadczymy z dużą fachowością, a miła obsługa zapewni doskonałą atmosferę podczas przyjęć jak i nienaganny serwis.

Uczestniczyliśmy jako organizatorzy we wszystkich znaczących imprezach miasta Gorzowa Wlkp., a nasza restauracja w mieście szczyci się unikatową stylistyką, rustykalnymi akcentami, w której w wyjątkowy sposób można spędzać wolny czas delektując się wykwintnymi smakami naszej kuchni.

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne w Hotelu Mieszko to jeden z największych i najnowocześniejszych obiektów tego typu w regionie. Nasz profesjonalizm i jakość usług zostały uhonorowane godłem "Wymarzony Ośrodek Szkoleniowo-Konferencyjny" Centrum szkoleniowo konferencyjne tworzą: Sala Piastów (z możliwością podziału na mniejsze Mieszko I i Mieszko II), Sala Łokietek, Bankietowa i Myśliwska. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. Całość połączona z restauracją oraz częścią noclegową.

Centrum posiada system prezentacji obrazów, prezentacji fonicznej, tłumaczeń symultanicznych oraz system konferencyjny. W Centrum Konferencyjnym organizowane są: spotkania i konferencje lokalne oraz międzynarodowe, seminaria, prelekcje, narady, bankiety, pokazy promocyjne, imprezy okolicznościowe. Możliwości aranżacji ustawień sal konferencyjnych pozwalają na organizację spotkań dla dużych grup do 250 osób, a także z mniejszą ilością uczestników.Zamknij produkt

  • Sport i rekreacja

  • Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Słowianka 6 min 14 min
  • Squash Gorzów 7 min 37 min
  • Zakupy

  • Centrum handlowe Askana 4 min 13 min