ZALOGUJ


Rezerwacja hoteli on line, Rezerwacja hoteli, Hotele w Polsce, Sieć hoteli

Hotel LorenzoPOWRÓT

Jeśli wybierasz się do Krakowa, zatrzymaj się w Hotelu Lorenzo. Jest to kameralny, butikowy obiekt położony w południowej części miasta, w pobliżu autostrady Kraków – Zakopane. Hotel jest umiejscowiony zaledwie 3,5 km od centrum miasta, w dzielnicy Łagiewniki.

Hotel Lorenzo

Hotel posiada 18 w pełni wyposażonych pokój. W każdym pokoju znajduje się telewizor LCD z dostępem do kanałów satelitarnych, minibar, radio oraz łazienka z podgrzewaną podłogą i zestawem kosmetyków.

Do Państwa dyspozycji jest bezpłatny, monitorowany parking mogący pomieścić jednocześnie 40 samochodów. Dziecko do 7 roku życia śpiące z rodzicami jest bezpłatnie.

Do Twojej dyspozycji  jest czynna restauracja i bar cała dobę. Skosztuj różnorodnych dań, regionalnych piw, napij się pysznej włośkiej kawy celem zrelaksowania się po cąlym dniu !

Restauracja Lorenzo

 

Restauracja Lorenzo

Hotel Lorenzo ma możliwość organizowania różnego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji oraz imprez. Do Twojej dyspozycji jest przestronna sala konferencyjna, mogąca pomieścić jednoczesnie 40 osób. Pomieszczenie jest wyposazone w sprzęd audiowizualny.

Sala konferencyjna Hotel Lorenzo

 Sala konferencyjna Hotel Lorenzo
  • Zwiedzanie

  • Rynek Główny 20 min 60 min