ZALOGUJ


Rezerwacja hoteli on line, Rezerwacja hoteli, Hotele w Polsce, Sieć hoteli

Hotel Senator 3+*POWRÓT

Nasz obiekt to nie tylko komfortowe i pięknie urządzone pokoje, ale też hotel spa oraz nowocześnie wyposażone centrum konferencyjne, w którym znajdą Państwo przestronne sale konferencyjne. Do dyspozycji Gości oddajemy Centrum Termalne, salę do bowlingu oraz klub muzyczny.

Po intensywnie spędzonym dniu warto odwiedzić nasze Dream Spa, oferujące bogate terapie relaksujące oraz zabiegi rewitalizujące. Pracujemy na renomowanych produktach kosmetycznych Dr Irena Eris.

Wszystkim ceniącym doskonałą kuchnię polecamy wizytę w hotelowej restauracji, połączoną z degustacją specjałów Szefa Kuchni.

Wieczorem zapraszamy na szaloną zabawę w rytmach latino, disco i house. Nasza obsługa zapewnia najlepszą zabawę w mieście już od godziny 21:00!

Dewizą Szefa Kuchni naszego hotel jest powiedzenie słynnego irlandzkiego dramatopisarza, ale i wielkiego miłośnika dobrej kuchni G.B.Showa: "Nie ma miłości bardziej uczciwej niż miłość do jedzenia". Różnorodny zestaw dań jest w stanie zadowolić najbardziej wymagającego Gościa naszego obiektu jakim jest hotel spa. Z bogatego menu polecamy szczególnie: szparagi w cieście naleśnikowym, z zup regionalnych: żurek świętokrzyski z dodatkami kiełbas swojskich lub specjalność Szefa Kuchni: zupę senatorską.

Klimatyzowana restauracja i kawiarnia (60 miejsc) czynne są codziennie w godzinach 13:00-23:00. Eleganckie wnętrze, niepowtarzalna atmosfera i profesjonalna obsługa czynią to miejsce idealnym do spotkań towarzyskich, firmowych jak również romantycznych kolacji we dwoje. W menu, wśród potraw kuchni międzynarodowej, dominują dania polskie, przyrządzane według tradycyjnych receptur.

Szef Kuchni, Piotr Długosz, proponuje także najnowsze specjały i ciekawostki kulinarne, które usatysfakcjonują najbardziej wyrafinowane podniebienia. Kawiarnia znajdująca się w restauracji CZTERY PORY ROKU jest miejscem o niepowtarzalnym klimacie, odwiedzanym zarówno przez gości Hotelu, jak i mieszkańców Starachowic. W kawiarni polecamy smaczne desery i wyborną włoską cafe’ Vergnano.

 

 

 

Centrum konferencyjne Hotelu Senator zaprasza wszystkich Gości poszukujących profesjonalnych rozwiązań dla biznesu. Ważną dziedziną naszej działalności jest organizacja i obsługa konferencji, szkoleń i seminariów. Wybierz najlepszy hotel – konferencje w stylowych, komfortowych salach i przerwy kawowe czekają na Ciebie. 

Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne, do których istnieje możliwość wprowadzenia samochodu osobowego w celach ekspozycji. Jeśli hotel i konferencje, to tylko w Hotelu Senator w Starachowicach.

  • Zakupy

  • Centrum Galardia 8 min 30 min
  • Zabytki i muzea

  • Muzeum Przyrody i Techniki 6 min 15 min