ZALOGUJ


Rezerwacja hoteli on line, Rezerwacja hoteli, Hotele w Polsce, Sieć hoteli

Hotel PanoramaPOWRÓT

Hotel Panorama jest usytuowany przy zjeździe z autostrady A6 w kierunku Szczecin Podjuchy. Hotel znajduje się na wzniesieniu 90 m n.p.m., z którego można podziwiać malowniczą panoramę Szczecina i Międzyodrza. Jest to hotel o standardzie 3-gwiazdek, posiadający własną restauracje oraz bar. Do Twojej dyspozycji są w pełni wyposażone pokoje w bezprzewodowy Internet, telewizory z telewizją satelitarną oraz z prywatnymi łazienkami.

 

Planujesz wypoczynek? Hotel Panorama oddaje do użytku saunę oraz centrum fitness. Zrelaksuj się spacerując po atrakcyjnej okolicy, oddychając świeżym powietrzem i sycząc oczy pięknym widokiem. Co ciekawe, jest to obiekt zbudowany wyłącznie z materiałów ekologicznych, dzięki czemu otrzymał certyfikat ekologa w roku 1996. Został również nagrodzony za projekt architektoniczny. Atmosferę ciszy i spokoju zapewni Państwu atrakcyjna lokalizacja. Jeżeli jesteś miłośnikiem przyrody, rezerwując noc w tym obiekcie będziesz miał dostęp do pięknego widoku panoramy Szczecina i Międzyodrza. Hotel ten znajduje się w bardzo bliskim położeniu Puszczy Bukowej i jeziora Szmaragdowego. Zachwyć się tamtejszym krajobrazem!

 

Hotel Panorama wejście

Masz ochotę na coś pysznego? Do Twojej dyspozycji hotel oddaje przestrzenną, klimatyzowaną restaurację z wyjściem na taras, skąd możesz podziwiać malowniczą panoramę Szczecina. Tutaj są serwowane wszystkie posiłki dnia. W ofercie lokalu znajduje się szeroki wybór dań kuchni polskiej i europejskiej, a także szeroki asortyment alkoholi i napoi.

Restauracja jest czynna od 06:30 do 23:30 i może pomieścić jednocześnie do 200 osób. Jeżeli masz ochotę zrelaksować się przy drinku, zapraszamy do baru.

 

Hotel Panorama Restauracja

Hotel Panorama posiada 3 średniej wielkości salę, a także jedną dużą mogącą pomieścić do 200 osób. Do tego obiekt dysponuje salonikami konferencyjnymi, na mniejsze spotkania biznesowe (na przykład na rozmowy kwalifikacyjne). Każda z sal jest klimatyzowana. Każda z sal objętą jest bezpłatnym i bezprzewodowym Internetem.

W ofercie hotelu można znaleźć szeroki wybór organizowanych usług: szkoleń, konferencji oraz bankietów jak również wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych: wesel, komunii, przyjęć urodzinowych.

Zainteresowany wynajmem sali? Prosimy o wiadomość: kontakt@silfor.pl


Sala Konferencyjna Hotel Panorama

  • Sport i rekreacja

  • Nordic Walking Prawobrzeże 6 min 19 min
  • MARINA SPORT 10 min 1h 17 min
  • Zakupy

  • Galeria Gryf 10 min 1h 2 min
  • Zabytki i muzea

  • Muzeum Narodowe w Szczecinie 16 min 2h 17 min