ZALOGUJ


Rezerwacja hoteli on line, Rezerwacja hoteli, Hotele w Polsce, Sieć hoteli

Hotel VabankPOWRÓT

Butikowy Hotel Vabank oferuje Państwu 16 przytulnych, komfortowych pokoi jedno- i dwuosobowych o niepowtarzalnym klimacie lat dwudziestych, inspirowanych filmami Juliusza Machulskiego Vabank. Restauracja Vabank zaprasza na wyśmienitą kuchnię przy dyskretnej muzyce. Lobby Bar to idealne miejsce na chwilę relaksu przy filiżance pachnącej kawy i przegląd codziennej prasy. W podziemiach hotelu zapraszamy do prawdziwego Skarbca na zabawę np. w stylu lat dwudziestych. Wjeżdżając nowoczesną windą na dach kamienicy znajdziecie się Państwo na tarasie widokowym z panoramą na Piękny Zamek Golubski.

Hotel posiada monitorowane miejsca parkingowe tuż przy hotelu. Hotel Vabank gwarantuje również wszystkim swoim Gościom nieodpłatny wstęp do Centrum Wellness & SPA w oddalonej o 8 kilometrów od Golubia - Dobrzynia Osadzie Karbówko. Mamy nadzeję, że klimat naszego hotelu chociaż na chwilę przeniesie Państwa do lat dwudziestych minionego wieku i poczujecie obecność filmowego Kwinto tuż obok siebie.

Restauracja Hotelu Vabank serwuje dania kuchni śródziemnomorskiej i polskiej. Doskonałym uzupełnieniem naszych potraw są starannie dobrane gatunki win oraz desery i ciasta. Dbamy nie tylko o smak potraw, ale także o całą etykietę towarzyszącą posiłkom.

Nasza restauracja to idealne miejsce na organizację imprez rodzinnych, bankietów, wieczorów tematycznych. Ze wszystkich sił staramy się, aby nasz Gość zjadł smacznie i niejednokrotnie do nas powracał.

Profesjonalna organizacja wszelkiego typu spotkań biznesowych i konferencji jest naszą wizytówką. Zapraszamy naszych Gości do korzystania z wysokiej klasy profesjonalnego sprzętu audiowizualnego i projekcyjnego (rzutnika multimedialnego, telewizora, flipcharta). Uzupełnieniem organizowanych spotkań konferencyjnych jest szeroka oferta gastronomiczna: przerwy kawowe, lunche, bankiety, kolacje. 

Sala konferencyjna znajdująca się na II piętrze hotelu Vabank przy ustawieniu teatralnym pomieści 30 osób, przy ustawieniu w podkowę maksymalnie 20 osób. Druga, oryginalna salka "Skarbiec", powstała w miejscu skarbca banku PKO - poprzedniego użytkownika obiektu. Sala ta przeznaczona jest na różnego rodzaju szkolenia, bankiety, spotkania integracyjne oraz imprezy okolicznościowe. Sala przeznaczona jest dla maksymalnie 30 osób.

  • Zakupy

  • CH Bielawy 36 min 5h 49 min
  • Zabytki i muzea

  • Zamek Krzyżacki 46 min 7h 5 min