ZALOGUJ


Rezerwacja hoteli on line, Rezerwacja hoteli, Hotele w Polsce, Sieć hoteli

Hotel BossPOWRÓT

Znajdujemy się w wśród sosnowych lasów Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Wszechobecna cisza i spokój to gwarancja wspaniałego wypoczynku oraz relaksu. Do dyspozycji Gości oddajemy 136 komfortowych pokoi, a także 17 klimatyzowanych, wyposażonych w nowoczesny sprzęt sal konferencyjnych. Nasze bogate wieloletnie doświadczenie gwarantuje naszym hotelowym Gościom profesjonalną obsługę szkoleń, konferencji, imprez i pikników firmowych oraz wesel, czy innych uroczystości rodzinnych.

Od Centrum Warszawy oddaleni jesteśmy jedynie 15 km,  od lotniska Fryderyka Chopina natomiast 25 km. Dojazd do nas nie stanowi żadnego problemu, nasi Goście mają możliwość skorzystania z dojazdu koleją lub miejską komunikacją autobusową. Osobom podróżującym własnymi samochodami zapewniamy bezpłatny, dozorowany parking. Stacja kolejowa PKP Warszawa Miedzeszyn, na której zatrzymują się pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (SKM) oddalona jest od obiektu o 600 m. Hotel zlokalizowany jest 15 km od Stadionu Narodowego w Warszawie, do którego bezpośrednio można dojechać pociągiem lub autobusem.

Zeskanuj kod i zapisz
go w telefonie.

Ekskluzywne wnętrze Restauracji Malinowej jest idealnym miejscem dla każdego rodzaju uroczystości,  przyjęcia weselnego, uroczystości rodzinnej lub spotkania biznesowego. Bez wzglądu na charakter spotkania, liczbę zgromadzonych gości, dostarczamy profesjonalnej obsługi, wyśmienitych potraw kuchni polskiej, europejskiej i niepowtarzalnego klimatu.

Do Lobby Baru zapraszamy wszystkich Gości codziennie w godzinach 09:00 - 23:00 na aromatyczną kawę oraz pyszne desery z własnej cukierni.

Nowoczesne, doskonale wyposażone sale w 17 odsłonach spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Każda sala konferencyjna jest klimatyzowana, ich łączna powierzchnia to 1135m2. Największa może pomieścić aż 550 osób w układzie teatralnym. Organizacja dużego szkolenia staje się tym samym niezwykle prosta i wygodna.

Dzięki temu Hotel Boss w Warszawie to bardzo często wybierane miejsce na organizację konferencji, szkoleń i różnego typu imprez. Nasze sale konferencyjne to doskonały wybór. 

  • Sport i rekreacja

  • Ośrodek Sportu i Rekreacji 12 min 1h19 min
  • Zakupy

  • Złote Tarasy 36 min 3h36 min
  • ML Delikatesy 3 min 10 min
  • Zabytki i muzea

  • Zamek Królewski 34 min 3h40 min
  • Pałac Kultury i Nauki 33 min 3h33 min
  • Pałac w Wilanowie 29 min 3h26 min
  • Łazienki Królewskie 28 min 3h6 min