ZALOGUJ


Rezerwacja hoteli on line, Rezerwacja hoteli, Hotele w Polsce, Sieć hoteli

Pensjonat ReymontówkaPOWRÓT

Rodzinnie zarządzany, nowoczesny pensjonat*** w sercu Tatr. Umiejętnie łączy styl zakopiański z eleganckim wystrojem wnętrz i komfortowym wyposażeniem. Wyjątkowa elastyczność w obsłudze rodzin z dziećmi, szeroki wybór wyposażenia dla juniorów, oraz  zaplecze i bogate doświadczenie a przede wszystkim absolutnie unikatowe familijne  pakiety pobytowe. 

Położenie na szlaku z Gubałówki do Doliny Kościeliskiej, pod lasem w ciszy, 4,5km od Krupówek, gwarantuje niczym niezakłócony wypoczynek  z wspaniałym widokiem na całe Tetry zachodnie od Giewontu poczynając przez Czerwone Wierchy aż na Słowację, oraz bezproblemowy  dojazd do najpopularniejszych atrakcji turystycznych.

Restauracja oferuje klasyczne śniadania w formie bufetu urozmaicone o tradycyjne naturalne produkty lokalne. Wieczorem serwuje zestawy obiadokolacje w 100% z organicznych produktów!

Warzywa, nabiał i wędliny dostarczane są bezpośrednio od okolicznych wytwórców w małych partiach i w wysokiej jakości, podczas obróbki wykorzystywane są technologie jak niskotemperaturowe gotowienie.

 

 

 

 

 

Na potrzeby szkoleń, konferencji warsztatów czy imprez rozrywkowych  obiekt  udostępnia przestrzeń restauracyjną wraz z foyer recepcyjnym. Powierzchnia 120 m2, pojemności ma 50 osób, w pełni  wyposażoną  w nagłośnianie, oświetlenie, oraz multimedia.

Prócz tego obiekt we własnym zakresie realizuje w pełni kompleksową obsługę grup w postaci relacji własnych niepowtarzalnych programów integracyjnych oraz animacyjnych, a także jako licencjonowany operator turystyczny oferuje obsługę wyjazdów i wypraw nie tylko  górskich.

 

 

 

 

  • Zwiedzanie

  • Zakopane 8 min 58 min

Pokój standardowy
Pokój standardowy

Standardowy, z łożem małżeńskim. Wyposażony w TV(LCD 32”), lodówkę, czajnik bezprzewodowy. Posiada komfortową łazienkę z prysznicem, wyposażoną w suszarkę do włosów oraz przestronny taras/ balkon, z którego rozciąga się malowniczy widok na całe Tatry Zachodnie ( od Giewontu poczynając, przez masyw Czerwonych Wierchów, Bystre na Słowacji po Kominiarski Wierch.Cena od 200 PLN/noc

CENA OD:
200,00 zł 
ZAREZERWUJ
Pokój powiększony
Pokój powiększony

z łożem małżeńskim oraz  dwuosobową, rozkładaną kanapą. Wyposażony w TV(LCD 32”), lodówkę, czajnik bezprzewodowy. Posiada komfortową łazienkę z prysznicem wyposażoną w suszarkę do włosów oraz ogromny taras / balkon z którego rozciąga się malowniczy widok na całe Tatry Zachodnie ( od Giewontu poczynając, przez masyw Czerwonych Wierchów, Bystre na Słowacji po Kominiarski Wierch). Cena od 250 PLN/noc.

CENA OD:
250,00 zł 
ZAREZERWUJ