ZALOGUJ


Rezerwacja hoteli on line, Rezerwacja hoteli, Hotele w Polsce, Sieć hoteli

DLA GOŚCI
Dołącz do Programu Lojalnościowego SILFOR !

Lokalizacja, darmowe wifi, prywatna łazienka w pokoju czy dostęp do restauracji to już standard w dzisiejszych czasach przy wyborze noclegu podczas planowania podróży. Najnowsze badania pokazują, iż średnio każdy Polak wybiera się w podróż służbową ponad 7 razy w roku, zaś w celach wypoczynkowych 2 razy.

Kraków, Warszawa, Wrocław, Zakopane Gdańsk - duże polskie miasta mają wiele do zaoferowania w temacie noclegów, wyżywienia czy też sal konferencyjnych. Planujesz wypoczynek? A może szukasz miejsc znajdujących się z dala od miastowego zgiełku i tłumu ? Aby znaleźć wymarzony nocleg spełniający Twoje oczekiwania musisz przeznaczyć wiele czasu na poszukiwania odpowiedniego hotelu.

Dołącz do Programu Lojalnościowego Silfor ! Znajdziesz tu wiele atrakcyjnych obiektów noclegowych jednym miejscu. Sieć Silfor zaprasza do współpracy wyłącznie hotele o standardzie minimum 2 gwiazdek, posiadające własne restauracje oraz sale konferencyjne - wszystko dla Twojego komfortu.

Spędź noc w jednym z naszych hoteli Silfor i spytaj o e-kartę lojalnościową, upoważniającą do rabatu 10% od ceny dnia na noclegi we wszystkich hotelach biorących udział w programie w  całej Polsce. Aby założyć e-kartę Silfor wystarczy podać swoje imię i nazwisko, email oraz numer telefonu, a otrzymasz link aktywacyjny oraz hasło do e-karty na swój adres mailowy.

Załóż rezerwację online przez stronę internetową www.silfor.pl i wpisz swój nr e-karty lojalnościowej aby obniżyć cenę noclegu. Życzymy udanego pobytu !

Chcesz już teraz założyć e-kartę lojalnościową Silfor? Zapoznaj się z regulaminem Programu Lojalnościowego Silfor i napisz do nas: polskiehotele@silfor.pl

 

e-karta Lojalnościowa Silfor

 Znajdź nas:

facebook FACEBOOK Silfor Instagram INSTAGRAM Twitter Silfor TWITTER Pinterest SilforPINTEREST  wordpress Silfor WORDPRESS BLOG