ZALOGUJ


Rezerwacja hoteli on line, Rezerwacja hoteli, Hotele w Polsce, Sieć hoteli

Program SILFOR - Polskie Hotele
Dołącz do sieci SILFOR !

W aktualnych czasach gdzie wszystko można kupić i zarezerować on-line obiekty noclegowe muszą szczególnie rozwijać swoje możliwości w internecie. Każdy z nas słyszał o serwisach rezerwacyjnych, gdzie Klienci w kilka chwil mogą zarezerwować swój wymarzony nocleg. Wiele hoteli podejmuje współpracę z serwisami rezerwacyjnymi aby dotrzeć do nowych Klientów na całym świecie. Pomimo, że współpraca z teg typu portalami przynosi wiele korzyści, cena, którą obiekty noclegowe za dodatkowych Klientów muszą zapłacić jest bardzo wysoka. Zawyżone prowizje od rezerwacji, a także uzależnienie Klientów od portali rezerwacyjnych sprawia, że hotele mają trudności aby przekonać Klienta do swoich usług inną drogą.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom hoteli w Polsce spółka Cohm sp. z o.o powołała Program Silfor - Polskie Hotele. Silfor jest to sieć partnerska mająca na celu zrzeszać niezależne hotele o wysokim standardzie, spełniające określone kryteria pod jedną marką. Program ma na celu pozyskanie jak największej liczby aktywnych hoteli niezależnych, które będą zaangażowane w program oraz, które przyciągną nowych Klientów co przyczyni się do zbudowania konkurencyjnego rynku dla portali rezerwacyjnych.

Sieć Silfor udostępnia szereg możliwości oraz narzędzi, którymi chętnie dzieli się ze współpracującymi obiektami. W tej prezentacji poznacie Państwo możliwości oraz korzyści ze współpracy z Programem Silfor - Polskie Hotele.

 

Posiadasz hotel i chcesz aby dołączył do Programu Silfor? Skontaktuj się z nami pod adresem polskiehotele@silfor.pl w celu poznania korzyści ze współpracy z naszą siecią!